ממליצים עלינו

בתי הספר השותפים בתכנית מספרים על רוח יהודית ועל המדריכים המסורים:

הגב׳ חלי בהיר, מנהלת חטיבה בבי״ס אורט עפולה
הגב׳ נחמה הילה סאסי, מנהלת בית-תיכון, בי״ס הרב תחומי מנחם בגין, צפת
הגב׳ נורית גביש, מנהלת בי״ס גילה, עירוני י״ז, ירושלים
הגב׳ רעיה טובול, מנהלת ביה״ס
הגב׳ מיכל מיימון מנהלת חט״ב מדעים ואומניות, נהריה

בשבוע שעבר למדנו על אחריות לכבוד הזולת כחלק מעשרה בטבת.

התוכן שנלמד ביום שישי היה סיכום לכל מה שלמדנו, שיעור שעושה סדר. מטרת השיעור היתה לתת משמעות לרצף השיעורים ולהכין את התלמידים לבוחן (עבודת כיתה) שייערך בשבוע הבא. היה מעולה!

 בשיעור הבא נערוך אירוע הערכה כעבודת כיתה.

בנוסף, הבנתי מהתלמידים שביקר סוקר מטעם משרד החינוך לגבי התכנית. אשמח לשמוע אם יש רשמים בעקבות כך. 

שבוע טוב! 

עזרי

מכובדיי

אופיר וצוות הרוח היהודית…. התודה מגיע לכםבשקט בצנעה וביכולת לסחוף אחריכם את התלמידים הצלחתם להנחיל בשכבה רוח יהודית גאה ומסקרנת כל פעם מחדש.

היום ערכנו קבלת שבת היום באורן, ועל מה אספר לכם? על התלמיד שעמדו לו דמעות בעינים כשראה את שולחן השבת וסיפר על אימו שנפטרה לפני כמה חודשים ומאז קשה לו לראות שולחן שבת? על התובנות שהציפו התלמידים לגבי כל הוויזואליה הזו שערכנו להם? על השאלות שנבעו מהם?

ובעיקר, מה שהכי כבש אותי, הייתה ההקשבה שלהם לשמוע ההסברים על הדלקת נרות, קידוש (גם ערכו בעצמם), ברכת הבנים, נטילת ידים, חלות, ולא רצו לשחק את הקהוט שהכנתי אפילו, זה היה הרבה הרבה יותר מזה, למרות שסך הכל היה יום שני, נגעה השבת בכולנו היום.

תודה גדולה וענקית למחנכות שעשו עבודה נהדרת, יסודית, ונרתמו לעניין והביאו לכך שהתלמידים הביאו כיבוד, וסידרו את הכיתות, ובעצם עשו את היום כל כך מדהים ומיוחד, תודה ענקית ואוהבת גם לתלמידים שהביאו את עצמם וייצרו דיונים מעניינים וחשיבה מרתקת לגבי המתודות שנלמדו, הם הביאו את עצמם ואף על פי שהכנתי קהוט, רצו להקשיב עוד ועוד במקום לשחק, תודה רבה למדריכות שדאגו לכל דבר ועניין ולכל פרט ופרט אפילו הקטן ביותר.

תודה רבה 
בשמי ובשם כל צוות ט’